Sleva!
Tovární Cena Aqualine Teleskopická rozpěrná tyč 110-200cm, nerez lesk TZ200
Původní cena byla: 339,00 Kč.135,60 KčAktuální cena je: 135,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 110-200 cm |
| Průměr | 22mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Rozpěrná |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913843129 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





