Sleva!
Tovární Cena Polysan CUT přepadová štěrbina 170x24mm a click-clack zátka, chrom PC1089
Původní cena byla: 4 601,00 Kč.1 840,40 KčAktuální cena je: 1 840,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 170mm |
| Výška | 24mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.3300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729081593 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





