Sleva!
Tovární Cena Sapho X-ROUND skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200x200mm, chrom/mléčné sklo XR009-01
Původní cena byla: 1 023,00 Kč.409,20 KčAktuální cena je: 409,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 220x55x220 mm |
| Délka | 220mm |
| Šířka | 220mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 220mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8900kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913976223 |





