Sleva!
Víkendová Akce Sapho DIAMOND háček, bronz 1318-01
Původní cena byla: 679,00 Kč.271,60 KčAktuální cena je: 271,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 50x64x98 mm |
| Průměr | 50mm |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 64mm |
| Hloubka | 98mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2440kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913810909 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





