Sleva!
Víkendová Akce Sapho Rozeta hranatá G1/2″, 50×50 mm, chrom SG408S
Původní cena byla: 219,00 Kč.87,60 KčAktuální cena je: 87,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 3mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.0750kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913913846 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





