Sleva!
Vrácení Zdarma Aqualine ALYA otopné těleso rovné 400x1600mm, středové připojení, chrom LLS309
Původní cena byla: 3 119,00 Kč.1 247,60 KčAktuální cena je: 1 247,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA středové připojení |
| Rozměr | 400×1600 mm |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 1600mm |
| Objem | 5.40l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 388W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 13.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913963636 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





