Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho X-ROUND COPPER mýdlenka, mléčné sklo, měď mat XR803PG
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 110x55x105 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 105mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4760kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913122835 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





