Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho X-STEEL WC štětka závěsná, nerez mat XS305
Původní cena byla: 1 539,00 Kč.615,60 KčAktuální cena je: 615,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 90x370x115 mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 115mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128578 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





