Sleva!
Výhodná Nabídka Gedy KENTA odpadkový koš 5l, Soft Close, černá mat/bambus 1409
Původní cena byla: 911,00 Kč.364,40 KčAktuální cena je: 364,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 205x266x260 mm |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 266mm |
| Hloubka | 260mm |
| Objem | 5.00l |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 1.0050kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341302279 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





