Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho DARK sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KJ639
Původní cena byla: 11 601,00 Kč.4 640,40 KčAktuální cena je: 4 640,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 295mm |
| Výška | 1173mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Průtok (3 bar) | 18.370l/min |
| Hmotnost / ks | 8.7140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913874529 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





