Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho Ruční sprcha, 185mm, gun metal DO281
Původní cena byla: 611,00 Kč.244,40 KčAktuální cena je: 244,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 28mm |
| Šířka | 28mm |
| Výška | 185mm |
| Hloubka | 28mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2530kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913124211 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





