Sleva!
Výprodej Sapho Ruční sprcha, 200mm, zlato DO317
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 25mm |
| Výška | 200mm |
| Hloubka | 25mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913887352 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





