Sleva!
Výprodej Sapho SALY stojánková dřezová baterie, bronz SA516
Původní cena byla: 3 259,00 Kč.1 303,60 KčAktuální cena je: 1 303,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 280mm |
| Hloubka | 180mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40mm |
| Výška výtoku | 230mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913825491 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





