Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho COLONNA otopné těleso 450x1800mm, pískovec IR148S
Původní cena byla: 8 591,00 Kč.3 436,40 KčAktuální cena je: 3 436,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 450×1800 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 1800mm |
| Objem | 6.10l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 910W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 25.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913117930 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





