Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho DIMY nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, chrom DM292
Původní cena byla: 12 633,00 Kč.5 053,20 KčAktuální cena je: 5 053,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 264mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 155mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 3.2440kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913866388 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |





