Sleva!
Zlevněný Aqualine SAMBA dávkovač mýdla 150ml, mléčné sklo, chrom SB119
Původní cena byla: 312,00 Kč.124,80 KčAktuální cena je: 124,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 68x160x105 mm |
| Šířka | 68mm |
| Výška | 160mm |
| Hloubka | 105mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 150ml |
| Hmotnost / ks | 0.4700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828157 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





