Sleva!
Zlevněný Sapho KIRKÉ CRYSTAL stojánková bidetová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI03KC
Původní cena byla: 4 893,00 Kč.1 957,20 KčAktuální cena je: 1 957,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 182mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913864421 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





