Sleva!
Zlevněný Sapho Zápustný dávkovač mýdla, kulatý, chrom SP023
Původní cena byla: 361,00 Kč.144,40 KčAktuální cena je: 144,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55x278x103 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 278mm |
| Hloubka | 103mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 350ml |
| Hmotnost / ks | 0.2900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828829 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





