Sleva!
Značkový Aqualine DIRECT-E elektrické otopné těleso rovné 450×960 mm, 300 W, černá ILE94TB
Původní cena byla: 3 303,00 Kč.1 321,20 KčAktuální cena je: 1 321,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozměr | 450×960 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 960mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 300.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 12.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913948114 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





