Sleva!
Značkový Gedy KIRA WC štětka na postavení, bílá mat KI3302
Původní cena byla: 641,00 Kč.256,40 KčAktuální cena je: 256,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | KIRA |
| Rozměr | 104×420 mm |
| Průměr | 104mm |
| Šířka | 104mm |
| Výška | 420mm |
| Hloubka | 104mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341306024 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





