Sleva!
Značkový Gedy PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, chrom PI2213
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 26x66x410 mm |
| Délka | 410mm |
| Šířka | 26mm |
| Výška | 66mm |
| Hloubka | 410mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5650kg |
| EAN | 8003341301449 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





