Sleva!
Značkový Ridder HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, s madly, bílá A0072001
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 530x435x425 mm |
| Šířka | 530mm |
| Výška | 435mm |
| Hloubka | 425mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 3.9996kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951393 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |





