Sleva!
Značkový Sapho Bidetová sprška kulatá, černá BS515
Původní cena byla: 937,00 Kč.374,80 KčAktuální cena je: 374,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 25mm |
| Výška | 120mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost / ks | 0.2980kg |
| EAN | 8590913916557 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





