Sleva!
Značkový Sapho Magnetický háček na radiátor, chrom 1301-11
Původní cena byla: 168,00 Kč.67,20 KčAktuální cena je: 67,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 40×20 mm |
| Šířka | 20mm |
| Výška | 20mm |
| Hloubka | 40mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / ks | 0.0450kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828348 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





