Sleva!
Značkový Sapho Nástěnná výtoková hubice plochá, 300x52mm, chrom AVI005
Původní cena byla: 4 463,00 Kč.1 785,20 KčAktuální cena je: 1 785,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 300mm |
| Výška | 52mm |
| Hloubka | 152mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 2.1000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997815 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





