Sleva!
Značkový Sapho Rozeta G3/4″, 68x25mm, kónická, chrom, pár RS271
Původní cena byla: 109,00 Kč.43,60 KčAktuální cena je: 43,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 68mm |
| Výška | 68mm |
| Hloubka | 25mm |
| Průměr | 68mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / balení | 0.0230kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913923036 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





