Sleva!
Tovární Cena Sapho KIRKÉ CRYSTAL stojánková dřezová baterie, páčka krystal, chrom KI14KC
Původní cena byla: 5 581,00 Kč.2 232,40 KčAktuální cena je: 2 232,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 303mm |
| Hloubka | 190mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Výška výtoku | 224mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.4400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913864575 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





