Sleva!
Expresní Doručení Gedy SEVENTY dávkovač mýdla na postavení, bílá 638222
Původní cena byla: 207,00 Kč.82,80 KčAktuální cena je: 82,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 66x161x72 mm |
| Šířka | 66mm |
| Výška | 161mm |
| Hloubka | 72mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 250ml |
| Hmotnost / ks | 0.1630kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341004326 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





