Sleva!
Nejprodávanější Ridder OMBRELLA skládací sprchová kabina, 100x70cm, průhledná 58200
Původní cena byla: 1 279,00 Kč.511,60 KčAktuální cena je: 511,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 100x170x70 cm |
| Délka | 1700mm |
| Šířka | 1000mm |
| Hloubka | 700mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 1.2566kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956582009 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





