Sleva!
Výhodná Nabídka Aqualine WHITE LINE držák ručníků 40cm, bílá 8004
Původní cena byla: 262,00 Kč.104,80 KčAktuální cena je: 104,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | WHITE LINE |
| Rozměr | 474x54x112 mm |
| Délka | 474mm |
| Šířka | 474mm |
| Výška | 54mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836565 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





