Sleva!
Ridder HANDICAP stolička na nohy, výškově nastavitelná, bílá A0102601 Nejprodávanější
Původní cena byla: 1 195,00 Kč.478,00 KčAktuální cena je: 478,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 450x265x285 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 265mm |
| Hloubka | 285mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.8246kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956951294 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





