Sleva!
Sezónní Sleva Polysan SAAP BLACK sklopné sedátko do sprchového koutu, 35×32,8cm, černá CW1220B
Původní cena byla: 2 571,00 Kč.1 028,40 KčAktuální cena je: 1 028,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 350x120x328 mm |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 328mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 160.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913892042 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |





