Sleva!
Horká Nabídka Sapho Skleněná police 300mm, černá/čiré sklo MY009B-12
Původní cena byla: 1 273,00 Kč.509,20 KčAktuální cena je: 509,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 300x21x100 mm |
| Délka | 300mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 21mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9660kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913976810 |





