Sleva!
Bruckner Flexi dopojení s plastovou převlečnou matkou 5/4″, 32/40 151.178.0 Tovární Cena
Původní cena byla: 66,00 Kč.33,00 KčAktuální cena je: 33,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 760mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32/40mm |
| Velikost závitu | 5/4″ |
| Hmotnost / ks | 0.0970kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889578 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





