Sleva!
Super Cena Bruckner Rozeta 78/50 mm, výška 34mm, ABS/bílá 155.188.0
Původní cena byla: 40,00 Kč.20,00 KčAktuální cena je: 20,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 78mm |
| Výška | 78mm |
| Hloubka | 34mm |
| Průměr | 78mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 50mm |
| Hmotnost / ks | 0.0200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997051 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





