Sleva!
Bruckner Flexi dopojení pro závěsné WC, 450mm 159.321.0 Akční Nabídka
Původní cena byla: 395,00 Kč.158,00 KčAktuální cena je: 158,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 450mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90mm |
| Hmotnost / ks | 0.3700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907180 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





