Sleva!
Značkový Bruckner WC dopojení – set pro závěsné WC, 350mm 159.323.0
Původní cena byla: 413,00 Kč.165,20 KčAktuální cena je: 165,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 350mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90mm |
| Hmotnost / ks | 0.4500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907203 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





