Sleva!
Bruckner Rozeta dělená pro WC dopojení 110mm, v.100mm 159.392.0 Nejlepší Volba
Původní cena byla: 128,00 Kč.51,20 KčAktuální cena je: 51,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 170mm |
| Výška | 100mm |
| Hloubka | 100mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 110mm |
| Hmotnost / ks | 0.1440kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889776 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





