Sleva!
Tovární Cena Sapho Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, chrom AR914
Původní cena byla: 72,00 Kč.36,00 KčAktuální cena je: 36,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 30mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 14mm |
| Průměr | 30mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913898662 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





