Sleva!
Sezónní Sleva Sapho Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez mat XP052
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 270x265x115 mm |
| Šířka | 270mm |
| Výška | 265mm |
| Hloubka | 115mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 2.1900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913946653 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





