Sleva!
Akční Cena Aqualine Koupelnový ventilátor, 230V/50Hz, 100mm, bílá FBS300
Původní cena byla: 339,00 Kč.135,60 KčAktuální cena je: 135,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 158x158x55 mm |
| Šířka | 158mm |
| Výška | 158mm |
| Hloubka | 55mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100mm |
| Příkon | 15.00W |
| Průtok vzduchu | 70.00m3/hod |
| Hluk | 33.00dB |
| Počet otáček | 2450ot/min |
| Max. délka odtahu | 4m |
| Stupeň krytí | IPx2 |
| Napětí | 230V |
| Hmotnost / ks | 0.6900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913834127 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |





