Sleva!
Sapho ZIG otopné těleso 600×1572 mm, černá mat ZG616B Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 10 053,00 Kč.4 021,20 KčAktuální cena je: 4 021,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZIG |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600×1572 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1572mm |
| Objem | 8.39l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Doporučená el. topná tyč | 800W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 570mm |
| Výkon | 709W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Hmotnost / ks | 17.5900kg |
| EAN | 8590913926334 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





