Sleva!
Akce Sapho Zásobník na toaletní papír max. Ø 30cm, 325x310x128mm, nerez lesk XP600
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 310x325x128 mm |
| Šířka | 310mm |
| Výška | 325mm |
| Hloubka | 128mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126390 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





