Sleva!
Akční Nabídka Bruckner GRUNT otopné těleso rovné 500×1610 mm, středové připojení, bílá 600.123.4
Původní cena byla: 5 271,00 Kč.2 108,40 KčAktuální cena je: 2 108,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | GRUNT |
| Rozměr | 500×1610 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1610mm |
| Objem | 7.60l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 700W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 776W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 18.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913928666 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





