Sleva!
Akční Nabídka Sapho BLOCK otopné těleso 280×1750 mm, černá mat IR182
Původní cena byla: 13 751,00 Kč.5 500,40 KčAktuální cena je: 5 500,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOCK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 280×1750 mm |
| Šířka | 280mm |
| Výška | 1750mm |
| Objem | 8.20l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Rámové |
| Doporučená el. topná tyč | 400W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 461W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5bar |
| Hmotnost / ks | 16.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913887017 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





