Sleva!
Aqualine DIRECT-E elektrické otopné těleso rovné 450×1320 mm, 400 W, černá ILE34TB Rychlé Dodání
Původní cena byla: 3 855,00 Kč.1 542,00 KčAktuální cena je: 1 542,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozměr | 450×1320 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 1320mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 400.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 16.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913948084 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





