Sleva!
Bruckner Flexi dopojení s plastovou převlečnou matkou 6/4″, 40/50 151.179.0 Nakupujte Hned
Původní cena byla: 75,00 Kč.37,50 KčAktuální cena je: 37,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 770mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40/50mm |
| Velikost závitu | 6/4″ |
| Hmotnost / ks | 0.1390kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889585 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





