Sleva!
Bruckner Vaničkový sifon nízký, průměr 90mm, DN40/50, krytka nerez lesk 162.940.3 Akční Cena
Původní cena byla: 475,00 Kč.190,00 KčAktuální cena je: 190,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90mm |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913907470 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





