Sleva!
Expresní Doručení Sapho Cedule WC páni, 80x35x2mm, nerez mat XP131
Původní cena byla: 206,00 Kč.82,40 KčAktuální cena je: 82,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 80x35x2 mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 35mm |
| Hloubka | 2mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126376 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





