Sleva!
Finální Výprodej Gedy SHARON WC štětka na postavení, černá SH3314
Původní cena byla: 262,00 Kč.104,80 KčAktuální cena je: 104,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 90×384 mm |
| Průměr | 90mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 384mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341325049 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





